BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„KONKURENCIJOS TAISYKLIŲ TURI PAISYTI VISI – IR VERSLAS, IR VIEŠOJO ADMINISTRAVIMO ĮSTAIGOS“ – SAKO ŠARŪNAS KESERAUSKAS, KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKAS

2014 01 27

Šiandien Konkurencijos tarybos pirmininkas Š.Keserauskas susitiko su Lietuvos verslo konfederacijos prezidentu V. Sutkumi. Susitikimo metu Konkurencijos tarybos pirmininkas aptarė Konkurencijos tarybos veiklą 2013 m., pristatė 2014 m. projektus, skirtus dialogo su verslo bendruomene stiprinimui.

„Mes siekiame atviro ir pasitikėjimu grįsto dialogo su ūkio ir viešojo administravimo subjektais, su teisės praktikų ir akademine bendruomene.  Labai daug dėmesio skiriame ir skirsime konkurencijos kultūros sklaidai – seminarams, konferencijoms, atmintinių rengimui. Baudos nėra Konkurencijos tarybos veiklos tikslas, tačiau Konkurencijos taryba nedvejos taikyti sankcijų pažeidėjams, kurie neleidžia vartotojams pasinaudoti konkurencijos teikiama nauda.   Svarbu pažymėti, kad  konkurencijos taisyklių turi paisyti visi – ir verslas, ir viešojo administravimo įstaigos.“ – sako Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas.

Konkurencijos tarybos ekspertai rengia daug aiškinamųjų teisės aktų, jų projektus nuolat teikia viešam svarstymui, o jau parengtus teisės aktus noriai pristato verslo ir viešojo administravimo subjektams bei asociacijoms.

2014 m. Konkurencijos taryba planuoja bendrus seminarus, konferencijas ir kitus renginius konkurencijos teisės tema, skirtus Lietuvos verslo ir akademinei bendruomenei. Taip pat jau yra suplanuoti susitikimai su Lietuvos verslo darbdavių konfederacija , Lietuvos investuotojų forumo nariais.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 02 25