Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA APIE KONKURENCIJĄ KALBĖS SOSTINĖS GIMNAZIJOSE

1.jpg

Per artėjančius mokslo metus Konkurencijos tarybos ekspertai ketina praverti ne vienos sostinės gimnazijos duris. Vykdant projektą „Konkurencijos taryba eina į mokyklą“, vyresnių klasių moksleiviai susipažins su veiksmingos konkurencijos principais, jos teikiama nauda vartotojams, išmoks atpažinti konkurenciją ribojančius susitarimus ir klaidinančią reklamą.

Rugpjūčio 29 d. Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas su kolegomis Vilniaus miesto savivaldybėje, kur susirinko daugumos sostinės gimnazijų atstovai, pristatė projektą „Konkurencijos taryba eina į mokyklą“. Institucijos darbuotojai nuo mokslo metų pradžios planuoja rengti pamokas apie konkurenciją.

Tai savotiška Konkurencijos tarybos investicija į ateitį. Dalis dabartinių gimnazistų ateityje taps verslininkais, kurie konkuruos dėl rinkos ir vartotojų, ir politikais, kurie priiminės įstatymus, tačiau visi yra vartotojai, kurie gauna didžiausią naudą iš veiksmingos konkurencijos.

Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas

Š. Keserauskas pripažino, kad būtina visuomenę paskatinti aktyviau domėtis konkurencija ir jos teikiama nauda, didinti vartotojų nepakantumą konkurencijos pažeidimams, tad sąžiningos konkurencijos kultūrai ir jos sklaidai vertėtų skirti daugiau laiko dar mokykloje.