Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA ATLIEKA TYRIMĄ DĖL VAIRAVIMO MOKYKLŲ

Vairavimas.png

Konkurencijos taryba atlieka tyrimą dėl Vilniuje ir Kaune veikiančių vairavimo mokyklų galimai sudaryto konkurenciją ribojančio susitarimo. Tyrimas buvo pradėtas įtarus, kad vairavimo mokyklos galėjo tarpusavyje derinti vairavimo kursų kainas ar atlikti kitus konkurenciją ribojančius veiksmus, kuriuos draudžia Konkurencijos įstatymas. Atkreipiame dėmesį, kad bet kokia rinkos dalyvių turima informacija gali būti reikšminga atliekamam tyrimui (turint tokios informacijos, prašome kreiptis tel. (8 5) 260 88 79).

Konkurencijos taryba yra parengusi atleidimo nuo baudų programą, pagal kurią draudžiamo susitarimo dalyvis, pateikęs visą jam žinomą informaciją ir bendradarbiaudamas su Konkurencijos taryba, gali būti atleistas nuo baudos arba ji gali būti sumažinta iki 75 proc. Pasiteirauti ir (arba) pranešti apie draudžiamą susitarimą galima paštu Jogailos g. 14, Vilnius, tel. (8 5) 212 42 25 ir el. p. irma.urmonaite@kt.gov.lt.

Papildomai pažymime, kad nors tyrimo pradėjimas rodo, kad yra pagrindas įtarti Konkurencijos įstatymo pažeidimą, tai dar nereiškia, kad toks pažeidimas egzistuoja. Jeigu draudžiamas susitarimas tarp vairavimo mokyklų vis dėlto būtų nustatytas, ūkio subjektams gali grėsti piniginė bauda iki 10 proc. bendrųjų metinių pajamų praėjusiais ūkiniais metais.