BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA ATNAUJINO ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLES IR DARBO REGLAMENTĄ

Konkurencijos taryba, atsižvelgusi į iškilusį poreikį tikslinti tam tikras Asmens duomenų tvarkymo taisyklių (Taisyklės) ir Darbo reglamento nuostatas, priėmė šių dokumentų pakeitimus.

Pakeitimai apima Taisyklių nuostatas, susijusias su Konkurencijos tarybos darbuotojų asmens duomenų tvarkymu, institucijos interneto svetainės privatumo pranešimu, asmens duomenų apsaugos pareigūno funkcijomis, garso ir (ar) vaizdo įrašų darymu ir tvarkymu, pavyzdžiui, atliekant tyrimo veiksmus ar išklausant proceso dalyvius posėdžių metu, ir kt.

Atsižvelgiant į tai, kad nuo 2019 m. gegužės 1 d., įsigaliojus Reklamos įstatymo pataisoms, Konkurencijos taryba nebevykdo klaidinančios ir lyginamosios reklamos priežiūros funkcijų, Darbo reglamente panaikintos nuostatos, reglamentuojančios Reklamos įstatymo priežiūrą. Teisės akte taip pat įtvirtinti tam tikri reikalavimai Konkurencijos tarybos veiklos ataskaitai, sureguliuotos su nuotoliniu institucijos darbu, nutarimų skelbimo atidėjimu susijusios procedūros bei kiti klausimai.

Dėl Taisyklių ir Darbo reglamento projektų, kurie buvo pateikti viešai konsultacijai, suinteresuotų asmenų siūlymų ir pastabų negauta.

Atnaujinti dokumentai įsigalios nuo 2020 m. liepos 1 d.

Atnaujinta: 2020 06 18