Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA ATSTOVAUJAMA OECD POSĖDŽIUOSE

2005 10 17

Konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas ir Konkurencijos tarybos narys Jonas Rasimavičius spalio 17-21 dienomis dalyvauja Paryžiuje vykstančiuose Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) posėdžiuose, skirtuose konkurencijos teisės ir politikos aktualiausiems klausimams aptarti.

Tiek OECD konkurencijos komiteto posėdžiuose, tiek darbo grupių susitikimuose pagrindinis dėmesys bus skiriamas konkurencijos priežiūros problemoms tiesiogiai taikant naujas ES konkurencijos taisykles. Vienas iš posėdžių bus skirtas glaudesniam bendradarbiavimui tarp atskirų šalių konkurencijos institucijų išaiškinant ir tiriant kartelinius susitarimus.

J. Rasimavičius susitikime, kuriame bus nagrinėjamos problemos, susijusios su įėjimo į rinką kliūtimis, šia tema perskaitys pranešimą apie esamą padėtį Lietuvoje.

Atstovė viešiesiems ryšiams