Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA BENDRADARBIAUS SU KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETU

writing-1149962_1280.jpg

Šiandien Konkurencijos taryba (KT) ir Kauno technologijos universitetas (KTU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri, tikimasi, prisidės prie veiksmingos konkurencijos kultūros sklaidos šalyje.

Sutarties tikslas – siekti glaudesnio bendradarbiavimo tarp KT ir KTU, didinti mokslo integraciją, mažinti atskirtį tarp studijų ir praktikos. Sutartyje numatyta galimybė vykdyti bendrus projektus, kviesti KTU dėstytojus ir studentus dalyvauti KT ekspertų rengiamuose seminaruose, įtraukti į KT atliekamus rinkos tyrimus, sprendimų dėl pažeidimų poveikio vertinimą. KTU studentai tai pat bus kviečiami rašyti semestro ir baigiamuosius darbus KT aktualiomis temomis, atlikti praktiką institucijoje.

Džiaugiamės Kauno technologijos universiteto noru prisidėti prie konkurencijos kultūros sklaidos šalyje. Atkreipiu dėmesį, kad ne tik teisininkai atlieka konkurencijos teisės tyrimus. Nepakeičiamas vaidmuo tenka ir KT ekonomistams, kurių skaičiavimai prisideda prie tyrimo sėkmės. Deja, konkurencijos ekonomistų Lietuvoje trūksta, todėl tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas su KTU paskatins vis daugiau Ekonomikos studijų studentų gilintis į konkurencijos subtilybes.

–Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas

KT ekspertai, atlikdami tyrimus, vertina ne tik teisinius ir ekonominius tam tikros rinkos veikimo aspektus, bet gilinasi į visas su tyrimu susijusias aplinkybes: gamybą, platinimą, rinkodarą, kainodarą ir į kitus įmonių veiklos aspektus, todėl bendradarbiavimas su įvairių sričių mokslininkais yra labai reikalingas.