BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA BENDRADARBIAUS SU MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETU

2014 01 09

Konkurencijos taryba stiprina bendradarbiavimą su akademine bendruomene - šiandien, sausio 9 d.  buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Mykolo Romerio universiteto Socialinių technologijų fakultetu.

Sutarties tikslas –  rengti ir vykdyti bendrus mokslinius tyrimus,  skatinti taikomąją mokslo veiklą, dalyvauti tarptautiniuose ir nacionaliniuose projektuose.

„Konkurencijos tarybos veiklos prioritetai  - konkurencijos kultūros sklaida per dialogą su akademine ir verslo bendruomene bei viešojo administravimo subjektais ir veiksmingos konkurencijos užtikrinimas. Sutartis su M.Riomerio universitetu suteikia galimybę dar plačiau ir veiksmingiau skleisti informaciją apie konkurencijos principus, jų aktualumą verslui, viešajam sektoriui ir kiekvienam vartotojui, -  sako Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas.

Institucijų bendradarbiavimas – galimybė Socialinių technologijų fakulteto dėstytojams ir studentams veiksmingiau įgyvendinti  mokslo ir studijų programas, o Konkurencijos tarybos administracijos, darbuotojams – pasinaudoti  mokslinių tyrimų rezultatais.

KT ekspertai, atlikdami tyrimus, vertina ne tik į teisinius ir ekonominius tam tikros rinkos veikimo aspektus, bet gilinasi į visas su tyrimu susijusias aplinkybes: gamybą, platinimą, rinkodarą, kainodarą ir į kitus įmonių veiklos aspektus, todėl bendradarbiavimas su įvairių sričių mokslininkais yra labai reikalingas.

Sutartį pasirašiusios šalys įsipareigojo bendradarbiauti organizuojant, konferencijas, seminarus ar diskusijas mokslinėmis bei praktinėmis temomis.

Sutarties pasirašymo metu buvo aptartos galimybės pasirašyti Konkurencijos tarybos ir Mykolo Romerio universiteto bendradarbiavimo sutartį, apimančią bendradarbiavimą ir su kitais universiteto padaliniais.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 19