BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA BEVEIK TREJUS METUS DALIJOSI PATIRTIMI SAKARTVELE

Lietuvos, Belgijos ir kitų šalių ekspertai Sakartvele baigė įgyvendinti Europos Sąjungos (ES) techninės paramos projektą, kurio metu buvo stiprinti Sakartvelo konkurencijos agentūros gebėjimai. Sausio 10 d. beveik 100 dalyvių iš valstybinių institucijų, privačių įmonių, akademinės bendruomenės Tbilisyje aptarė šio tarptautinio projekto rezultatus.

ES ekspertai, įskaitant ir Konkurencijos tarybos darbuotojus, bendradarbiaudami su Sakartvelo konkurencijos institucija ir suinteresuotomis visuomenės grupėmis, beveik trejus metus aktyviai prisidėjo prie konkurencijos taisyklių šioje šalyje tobulinimo: dalijosi įžvalgomis, teikė pasiūlymus dėl Sakartvelo konkurencijos teisės aktų pakeitimų, suderinimo su ES teise, vedė seminarus skirtingoms tikslinėms grupėms.

Nuo 2016 m. iki 2019 m. pabaigos suorganizuota daugiau nei 40 mokymų Sakartvelo konkurencijos agentūros ir skirtingų sektorių priežiūros institucijų darbuotojams, įvyko per 30 konkurencijos kultūros stiprinimo renginių viešojo ir privataus sektoriaus atstovams, parengtas Sakartvelo konkurencijos įstatymo pakeitimo projektas, įvairios gairės, atmintinės.

„Siekiant stiprinti konkurencijos teisės nuostatų įgyvendinimą šalyje, iš viso projekto metu buvo įgyvendinta daugiau nei 100 veiklų. Dėkojame visiems projekto dalyviams už pagalbą ir bendradarbiavimą. Pagrindiniai iššūkiai ir tikslai, kuriuos sau šiandien keliame ir tikimės pasiekti per artimiausius metus, yra veiksmingų teisės aktų užtikrinimas ir kuo didesnis ūkio subjektų pasitikėjimas“, – projekto uždarymo renginyje sakė Sakartvelo konkurencijos institucijos pirmininkas Iraklis Lekvinadzė.

ES delegacijos Sakartvele atstovas Vincentas Rey, apibendrindamas užbaigto projekto rezultatus, vylėsi, kad Sakartvelo parlamentas artimiausiu metu priims konkurencijos įstatymo pataisas, kurios priartins šį dokumentą prie ES teisės standartų ir padės kurti didesnę naudą verslui ir vartotojams.

Atnaujinta: 2021 10 01