BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA IR DARBUOTOJŲ PROFESINĖ SĄJUNGA PASIRAŠĖ KOLEKTYVINĘ SUTARTĮ

Konkurencijos tarybos pirmininkė Jolanta Ivanauskienė ir darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Agnė Lukoševičiūtė pasirašė kolektyvinę sutartį. Šiuo susitarimu tikimasi skatinti darbuotojus nuolat tobulėti, pagerinti jų darbo sąlygas bei Konkurencijos tarybos, kaip darbdavio, įvaizdį visuomenėje.

Kolektyvine sutartimi siekiama derinti darbdavio ir darbuotojų interesus, sudaryti palankias sąlygas Konkurencijos tarybos veiklai, užtikrinti sąžiningas darbo sąlygas institucijoje dirbantiems valstybės tarnautojams ir kitiems specialistams bei skatinti jų profesinį tobulėjimą. Dokumentu nustatoma darbo užmokesčio sistema, darbo organizavimo principai, atostogų, papildomo poilsio laiko, savanoriško darbuotojų sveikatos draudimo bei kitos sąlygos ir papildomos socialinės garantijos.

Konkurencijos tarybos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė A. Lukoševičiūtė pabrėžė, jog institucijai, norinčiai išlaikyti kvalifikuotus teisės, ekonomikos, informacinių technologijų specialistus ir pritraukti naujus komandos narius, svarbu ne tik turėti finansines galimybes, bet ir pasiūlyti papildomas socialines, sveikatos garantijas, galimybę lanksčiau derinti darbą ir poilsį, skatinti profesinį tobulėjimą bei suteikti kitas papildomas naudas, kurios yra svarbios jau esamiems ar potencialiems darbuotojams. 

Kolektyvinė sutartis yra teisinis dokumentas, nustatantis darbo sąlygas, teises ir pareigas tiek darbuotojams, tiek darbdaviui. Jos sudarymas gali prisidėti prie darbo santykių stabilumo, kadangi įtvirtinant abipusiu sutarimu apibrėžtas taisykles sumažinama galimybė kilti nesutarimams tarp darbuotojų ir darbdavio, skatinamas tarpusavio supratimas.

Atnaujinta: 2023 12 29