Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA ĮVERTINO ATLIKTO TYRIMO IŠVADAS

2007 12 28

Konkurencijos taryba, apsvarsčiusi ir įvertinusi tyrimą atlikusių pareigūnų pateiktas išvadas, konstatavo, kad tyrimas dėl pieno supirkimo ir perdirbimo veikla užsiimančių ūkio subjektų bei šių ūkio subjektų asociacijos veiksmų atitikties Konkurencijos įstatymo 5 straipsnio reikalavimams yra baigtas. Atlikto tyrimo išvadose siūloma pripažinti, kad ūkio subjektai – Lietuvos pienininkų asociacija „Pieno centras“, AB „Kelmės pieninė“, UAB „Kelmės pieno centras“, UAB „Marijampolės pieno konservai“, UAB „Modest“, AB „Pieno žvaigždės“, AB „Rokiškio sūris“, AB „Žemaitijos pienas“ ir AB „Vilkyškių pieninė“ pažeidė Konkurencijos įstatymo 5 straipsnį, kuriuo draudžiami visi susitarimai, kuriais siekiama riboti konkurenciją arba kurie riboja ar gali riboti konkurenciją.

Vykdant nustatytas procedūras, baigto tyrimo išvados išsiunčiamos susipažinti ūkio subjektams, kurie yra įtariami pažeidę Konkurencijos įstatymo reikalavimus, tam, kad jie galėtų pareikšti savo nuomonę. Po to Konkurencijos taryba, įvertinusi ūkio subjektų nuomones, išdėstytas atsiliepimuose, ir išklausiusi tyrimą atlikusių pareigūnų argumentus, Konkurencijos tarybos bylų nagrinėjimo posėdyje priims galutinį nutarimą.

Atstovė viešiesiems ryšiams