Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA: KAUNO M. SAVIVALDYBĖ PRIVILEGIJAVO SAVIVALDYBĖS ĮMONĘ „KAPINIŲ PRIEŽIŪRA“

2016 05 03
iStock_000075671917_Full.jpg

Konkurencijos taryba baigė tyrimą dėl Kauno miesto savivaldybės sprendimų, susijusių su Kauno miesto kapinių priežiūros ir laidojimo paslaugų teikimo organizavimu, atitikties Konkurencijos įstatymui.

Konkurencijos Taryba nustatė, kad Kauno m. savivaldybės priimti sprendimai, kuriais SĮ „Kapinių priežiūra“ suteiktos išimtinės teisės teikti kapinių priežiūros, vienišo ar neatpažinto žmogaus palaikų laidojimo ir žmogaus palaikų pirminio vežimo ir laikymo paslaugas, pažeidė Konkurencijos įstatymo 4 straipsnio nuostatas. Be konkurso ar kitos konkurencingos procedūros su savivaldybės įmone 2008, 2013 ir 2015 metais sudarytos sutartys užkirto kelią potencialiems savivaldybėms įmonės konkurentams varžytis dėl šių paslaugų teikimo ir privilegijavo SĮ „Kapinių priežiūra“.

Konkurencijos taryba ne kartą  atkreipė dėmesį į neslopstantį savivaldybių norą proteguoti savas įmones ir sudaryti joms išskirtines sąlygas dalyvauti rinkose, kuriose ir taip netrūksta  dalyvių. Tikiuosi, kad Kauno m. savivaldybė atsižvelgs į Konkurencijos tarybos įpareigojimus ir  nedelsdama panaikins konkurenciją ribojančius bei privačius ūkio subjektus diskriminuojančius sprendimus

Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas

Konkurencijos taryba įpareigojo Kauno miesto savivaldybę  per 3 mėnesius nuo nutarimo paskelbimo dienos panaikinti konkurenciją ribojančius sprendimus.