Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA KVIEČIA PATEIKTI NUOMONES DĖL SIŪLOMŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ UAB „RIMI LIETUVA“ ĮGYJANT VIENVALDĘ UAB „PALINK“ KONTROLĘ

isipareigojimai.jpg

Konkurencijos taryba kviečia suinteresuotus asmenis pateikti argumentuotas nuomones apie UAB „Rimi Lietuva“ (RIMI) pasiūlytus įsipareigojimus nagrinėjamoje koncentracijoje pastarajai bendrovei įgyjant vienvaldę UAB „Palink” kontrolę.

Konkurencijos tarybos preliminariu vertinimu, dėl vykdomos koncentracijos lokalinėse mažmeninės prekybos kasdienio vartojimo prekėmis rinkose gali būti itin apribota konkurencija atitinkamoje rinkoje. RIMI, atsižvelgdama į preliminarias koncentracijos vertinimo išvadas, šių metų spalio 3 d. Konkurencijos tarybai pateikė rašytinius įsipareigojimus, kuriuose pasiūlė perleisti dalį mažmeninės prekybos verslo. Su pateiktų įsipareigojimų nekonfidencialiu tekstu galite susipažinti čia.

Konkurencijos taryba kviečia suinteresuotus asmenis ne vėliau kaip šių metų spalio 6 d. pateikti rašytines argumentuotas nuomones dėl RIMI įsipareigojimų el. paštu Agne.Cibulskyte@kt.gov.lt.

Jei RIMI pasiūlyti įsipareigojimai bus pripažinti tinkamais ir pakankamais, kad dėl koncentracijos nebūtų sukurta dominuojanti padėtis ir tuo itin apribota konkurencija atitinkamoje rinkoje, Konkurencijos taryba leis vykdyti koncentraciją pagal nustatytas koncentracijos vykdymo sąlygas ir įpareigojimus.