BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA KVIEČIA TEIKTI NUOMONES APIE UAB „MINERALINIAI VANDENYS“ PATEIKTUS ĮSIPAREIGOJIMUS ĮSIGYJANT IKI 100 PROC. ĮMONIŲ GRUPĖS „ALITA“, AB AKCIJŲ

2014 11 14

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba kviečia suinteresuotus asmenis pateikti argumentuotas nuomones apie UAB „MINERALINIAI VANDENYS“ pasiūlytus įsipareigojimus nagrinėjamoje koncentracijoje UAB „MINERALINIAI VANDENYS“ įsigyjant iki 100 proc. Įmonių grupės „ALITA“, AB akcijų.

Pranešimą apie koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. Įmonių grupės „ALITA“, AB akcijų UAB „MINERALINIAI VANDENYS“ Konkurencijos tarybai  pateikė 2014 m. spalio 21 d.

UAB „MINERALINIAI VANDENYS“ siūlo šiuos įsipareigojimais siekdama užkirsti kelią galimos dominuojančios padėties sukūrimui ar sustiprinimui arba galimam konkurencijos apribojimui degtinės ir trauktinių prekių rinkose Lietuvoje.

Nekonfidencialus įsipareigojimų tekstas skelbiamas Konkurencijos tarybos svetainės skiltyje KT KVIEČIA TEIKTI NUOMONES DĖL UAB „MINERALINIAI VANDENYS“ ĮSIPAREIGOJIMŲ (3 MB ).

Konkurencijos taryba kviečia suinteresuotus asmenis iki š. m. lapkričio 20 d. pateikti rašytines argumentuotas nuomones dėl UAB „MINERALINIAI VANDENYS“ pateiktų įsipareigojimų el. paštu  Ieva.Racickaite@kt.gov.lt.

Pastaba:

Jei įmonių pasiūlyti įsipareigojimai yra pripažįstami tinkamais ir pakankamais, kad dėl įgyvendinamos koncentracijos nebūtų sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija, Konkurencijos taryba leidžia vykdyti koncentraciją pagal dalyvaujantiems ūkio subjektams ar kontroliuojantiems asmenims Konkurencijos tarybos nustatytas koncentracijos vykdymo sąlygas ir įpareigojimus.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 22