Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO AB „ALNA“ IR „AS MICROLINK“ STEIGTI NAUJĄ BENDRĄ ĮMONĘ

2003 03 20

Konkurencijos taryba posėdyje priėmė nutarimą leisti AB „Alna“ ir „AS MicroLink“ vykdyti koncentraciją, steigiant bendrą įmonę „Doclogix Software“, pagal pateiktą pranešimą. Abi bendrą įmonę steigiančios bendrovės įsigys po 50 proc. akcijų paketo.

Konkurencijos taryba nustatė, kad vykdoma koncentracija nesukurs ir nesustiprins dominuojančios padėties ir dėl to nebus itin apribojama konkurencija atitinkamose prekių rinkose.

AB „Alna“ ir Estijoje registruota bendrovė „AS MicroLink“ pažymoje Konkonkurencijos tarybai nurodė, kad nauja įmonė kuriama specifiniam produktui - kompiuterinei duomenų valdymo programai - plėtoti. Šiuo metu abi bendrovės yra sukūrusios ir platina savo duomenų valdymo programas, o įsteigusios bendrą įmonę perduos jai vykdyti dokumentų valdymo programų kūrimą ir plėtojimą.

Atstovė viešiesiems ryšiams