Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO AB „LINAS AGRO GROUP“ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2012 10 04

Konkurencijos taryba spalio 2 d. posėdyje nutarė leisti vykdyti koncentraciją AB „Linas Agro Group“ įsigyjant 100 proc. UAB „Dotnuvos projektai“ akcijų pagal pateiktą pranešimą.

Koncentracijoje dalyvaujantys ūkio subjektai pranešime nurodė, kad, įgyvendindami šią koncentraciją, taip pat ketina prisiimti nekonkuravimo įsipareigojimus.

Visapusiškai įvertinusi su koncentracija susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl šios numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose, tačiau Konkurencijos taryba nevertino įgyvendinant koncentraciją ketinamų prisiimti nekonkuravimo įsipareigojimų.

Konkurencijos tarybos leidimas vykdyti koncentraciją apima ir būtinus bei su koncentracijos įgyvendinimui tiesiogiai susijusius asmenų prisiimtus papildomus įsipareigojimus dėl veiklos apribojimų, kurie atitinka Europos Komisijos nustatytus principus. Tačiau, nagrinėdama klausimą, ar leisti vykdyti koncentraciją, Konkurencijos taryba pranešimuose apie koncentraciją nurodytų papildomų veiklos apribojimų nevertina. Ar veiklos apribojimai yra būtini ir tiesiogiai susiję su konkrečios koncentracijos įgyvendinimu, vadovaudamiesi Europos Komisijos principais, privalo įsivertinti patys koncentracijoje dalyvaujantys ūkio subjektai.

Konkurencijos taryba atkreipia dėmesį, kad leidimas vykdyti koncentraciją, kuris apima ir papildomus apribojimus, nepanaikina Konkurencijos tarybos teisės pradėti tyrimo ateityje dėl šalių nustatytų veiklos apribojimų ar kitokių veiksmų, kurie nėra būtini ir tiesiogiai susiję su koncentracijos vykdymu.

Su Konkurencijos tarybos 2012 m. spalio 2 d. nutarimu galite susipažinti čia.

Pastaba

Pranešimo tekste paminėti Europos Komisijos nustatyti principai yra išdėstyti Komisijos pranešime dėl būtinų ir su įmonių koncentracija tiesiogiai susijusių apribojimų (2005/C/03).

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams