BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO E. ON ENERGIE AG VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2003 02 06

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo Vokietijos energetikos bendrovės E. ON ENERGIE AG pateiktą pranešimą apie koncentraciją įsigyjant 100 proc. vienos didžiausių Europoje dujų tiekėjų RUHRGAS AG akcijų paketą. Nors ši koncentracija vykdoma užsienyje, Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos leidimas buvo reikalingas todėl, kad abi koncentracijos dalyvės veikia ir Lietuvos rinkoje.

Konkurencijos taryba nustatė, kad dėl E. ON ENERGIE AG vykdomos koncentracijos atitinkamų rinkų struktūra ir koncentracijos laipsnis nesikeičia ir dėl to nebus itin apribota konkurencija atirinkamose prekių rinkose Lietuvoje.

Vadovaudamasi Konkurencijos įstatymo nuostatomis, Taryba nutarė leisti E. ON ENERGIE AG vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. RUHRGAS AG akcijų paketą pagal pateiktą pranešimą.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 18