Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO ĮGYTI BENDRĄ „JSC SLAVNEFT“ KONTROLĘ

2004 01 08

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi gautą pranešimą apie koncentraciją, priėmė nutarimą leisti „BP p.l.c.“, „Alfa Finance Holdings SA“ , „AI Petroleum Holdings LLC“, „Renova Holding Ltd.“ ir „AO Siberian Oil Company“ vykdyti koncentraciją įsigyjant bendrą „JSC Slavneft“ kontrolę pagal pateiktą pranešimą.

2003 m. rugpjūčio mėn. Konkurencijos taryba buvo davusi leidimą minimoms bendrovėms vykdyti koncentraciją steigiant bendrą įmonę, o dabar buvo kreiptasi dėl bendros kontrolės šiai įmonei įsigijimo.

Nagrinėdama gautą prašymą, Konkurencijos taryba konstatavo, kad „BP p.l.c.“, „JSC Slavneft“ ir „AO Siberian Oil Company“ veiklos persidengia kai kuriose srityse. Lietuvoje „BP p.l.c.“ parduoda tepalus ir kai kuriuos iš naftos pagamintus chemikalus. „JSC Slavneft“ parduoda dyzeliną, mazutą, reaktyvinį kurą, bitumą ir kt. Tačiau minėti ūkio subjektai veikia skirtingose atitinkamose rinkose, todėl Konkurencijos taryba nustatė, kad koncentracijos laipsnis dėl numatomos vykdyti koncentracijos Lietuvoje nesikeičia ir dėl to nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ir itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams