BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO ĮGYTI ABM VARAHALDUS OÜ KONTROLĘ

Konkurencijos taryba sausio 4 d. leido AS BaltCap netiesiogiai per BC EKT HoldCo OÜ bei  OÜ Sireli VarahaldusSPIFF GROUP OÜ ir BTVH OÜ  netiesiogiai per MBA Investeeringud OÜ įgyti bendrą ABM VARAHALDUS OÜ  kontrolę.

AS BaltCap, Estijoje registruota bendrovė,  yra investavimo patarėjas, valdantis privataus ir rizikos kapitalo fondus.

OÜ Sireli Varahaldus, SPIFF GROUP OÜ ir BTVH OÜ yra Estijoje registruotos holdingo bendrovės.

ABM VARAHALDUS OÜ yra Estijoje registruota holdingo bendrovė, priklausanti įmonių grupei, kuri užsiima atliekų surinkimo, išvežimo ir tvarkymo bei susijusių paslaugų teikimu.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl įvykdytos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Pastabos

Koncentracijos – tai atvejai, kuomet jungiasi įmonės arba viena įmonė ar fizinis asmuo, jau turintis vieno ūkio subjekto kontrolę, įgyja kito ūkio subjekto kontrolę. Kadangi dėl šių pokyčių rinkoje gali būti itin apribota veiksminga konkurencija, kontrolę įgyjantys asmenys ar besijungiančios įmonės, kurių apyvartos viršija Konkurencijos įstatyme nustatytas ribas, koncentracijos įgyvendinimui privalo gauti Konkurencijos tarybos leidimą. Konkurencijos taryba leidžia vykdyti tik tas koncentracijas, dėl kurių reikšmingai nepablogėtų konkurencijos sąlygos.

 

Atnaujinta: 2016 06 09