BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO „INTERNATIONAL BUSINESS MACHINES CORPORATION“ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ ĮSIGYJANT „PRICEWATERHOUSECOOPERS“ ĮMONĖS DALĮ

2002 09 26

Konkurencijos taryba šiandien išnagrinėjo „International Business Machines Corporation“ (IBM) pranešimą apie koncentraciją įsigyjant „PricewaterhouseCoopers“ (PwC) įmonės dalį. Konkurencijos taryba nutarė leisti vykdyti minimą koncentraciją pagal pateiktą pranešimą.

Pranešimas apie vykdomą koncentraciją Konkurencijos tarybai buvo pateiktas šių metų rugsėjo 2 d. Prieš tai Lietuvoje buvo įsteigta UAB „PricewaterhouseCoopers Consulting“ , kuriai buvo perduotas „PricewaterhouseCoopers“ materialus ir nematerialus turtas, susijęs su įmonės vykdomu valdymo konsultavimo ir informacinių technologijų paslaugų verslu Lietuvoje. Dėl šio sandorio IBM tiesiogiai ar per dukterinę įmonę įsigis UAB „PricewaterhouseCoopers Consulting“ akcijas.

Konkurencijos taryba konstatavo, kad vykdoma koncentracija vertintina kaip horizontali informacinių technologijų paslaugų rinkoje Lietuvoje, tačiau koncentracijos laipsnis atitinkamoje rinkoje keičiasi nežymiai, todėl dominuojanti padėtis nebus sukurta ar sustiprinta šioje rinkoje.

IBM ir PwC koncentraciją vertino ir Europos Sąjungos komisija. Šių metų rugsėjo 23 d. buvo priimtas sprendimas leisti vykdyti šią koncentraciją.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 02 03