BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO LAURUS S.A.R.L. NETIESIOGIAI ĮSIGYTI TRIS KOMANDITINES ŪKINES BENDRIJAS

Konkurencijos taryba leido Laurus S.a.r.l. netiesiogiai įsigyti komanditines ūkines bendrijas „Geneba NT“, „Geneba LT Baltijos investicijos 1“ ir „Geneba LT Baltijos investicijos 2“ visas tikrųjų narių bei narių komanditorių teises ir taip įgyti vienvaldę minėtų bendrovių kontrolę.

Laurus S.a.r.l užsiima nekilnojamojo turto vystymu ir valdymu.

KŪB „Geneba NT“ veikla –  nekilnojamojo turto pirkimas, pardavimas, nuoma, valdymas ir plėtra.

KŪB „Geneba LT Baltijos investicijos 1“ pagrindinė veikla – investicinio turto nuoma pagal veiklos nuomos sutartis ir investicinio turto plėtra, o KŪB „Geneba LT Baltijos investicijos 2“ veikia kaip kontroliuojančioji bendrija.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Pastabos

Koncentracijos – tai atvejai, kuomet jungiasi įmonės arba viena įmonė ar fizinis asmuo, jau turintis vieno ūkio subjekto kontrolę, įgyja kito ūkio subjekto kontrolę. Kadangi dėl šių pokyčių rinkoje gali būti itin apribota veiksminga konkurencija, kontrolę įgyjantys asmenys ar besijungiančios įmonės, kurių apyvartos viršija Konkurencijos įstatyme nustatytas ribas, koncentracijos įgyvendinimui privalo gauti Konkurencijos tarybos leidimą. Konkurencijos taryba leidžia vykdyti tik tas koncentracijas, dėl kurių reikšmingai nepablogėtų konkurencijos sąlygos.

 

Atnaujinta: 2016 04 21