Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO LENKIJOS DRAUDIMO BENDROVEI PZU VYKDYTI ATSKIRUS KONCENTRACIJOS VEIKSMUS

2004 02 26

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo Lenkijos draudimo bendrovės „Powszechny Zaklad Ubezpieczen S. A.“ 2004-02-17 pateiktą prašymą vykdyti atskirus koncentracijos veiksmus įsigyjant 100 proc. UAB DK „Lindra“ akcijų, 100 proc. UAB „NORD/LB draudimas“ akcijų ir 100 proc. UAB „NORD/LB gyvybės draudimas“ akcijų.

Primtas nutarimas pagal pateiktą prašymą leisti „Powszechny Zaklad Ubezpieczen S. A.“ vykdyti tokius atskirus koncentracijos veiksmus: sumokėti akcijų pardavėjams - pranešime nurodytiems fiziniams asmenims ir AB bankas „NORD/LB Lietuva“- už perleidžiamas atitinkamai UAB DK „Lindra“, UAB „NORD/LB draudimas“ ir UAB „NORD/LB gyvybės draudimas“ akcijas.

Numatomą vykdyti koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip horizontalią ir nustatė, kad dėl jos keičiasi koncentracijos laipsnis gyvybės draudimo paslaugų ir ne gyvybės draudimo paslaugų rinkose. „Powszechny Zaklad Ubezpieczen S. A.“ pateiktą pranešimą apie vykdomą koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB DK „Lindra“ akcijų, 100 proc. UAB „NORD/LB draudimas“ akcijų ir 100 proc. UAB „NORD/LB gyvybės draudimas“ akcijų Konkurencijos taryba nagrinės toliau.

Atstovė viešiesiems ryšiams