Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO „LIETUVOS ENERGIJA“, UAB ĮSIGYTI AB „LIETUVOS DUJOS“ AKCIJAS

2014 05 19

Konkurencijos taryba leido „Lietuvos energija“, UAB įsigyti 38,91 proc. (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 56,61 proc.) akcinės bendrovės „Lietuvos dujos“ akcijų ir kartu su OAO Gazprom įgyti bendrą akcinės bendrovės „Lietuvos dujos“ kontrolę pagal pateiktą pranešimą apie koncentraciją.

Konkurencijos taryba gegužės 19 d. taip pat leido „Lietuvos energija“, UAB įsigyti iki 100 proc. akcinės bendrovės „Lietuvos dujos“ akcijų ir įgyti vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę pagal pateiktą pranešimą apie koncentraciją.

„Lietuvos energija“, UAB  valdo bendroves, kurių veikla yra susijusi su elektros energijos ir šilumos gamyba ir tiekimu, elektros ir šilumos didmenine ir mažmenine prekyba, elektros energijos skirstymo paslaugų teikimu, elektros energijos ūkio aptarnavimu ir kt.  „Lietuvos energija“, UAB 100 proc. akcijų nuosavybės teise priklauso Lietuvos Respublikai, kurias patikėjimo teise valdo  Lietuvos Respublikos finansų ministerija.

AB „Lietuvos dujos“ vykdo gamtinių dujų tiekimo ir gamtinių dujų skirstymo paslaugų teikimo veiklas.

Įvertinusi su sandoriais susijusias aplinkybes Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomų vykdyti koncentracijų nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Konkurencijos tarybos nutarimas skelbiamas Konkurencijos tarybos svetainės skiltyje Naujausi nutarimai.

Atstovė viešiesiems ryšiams