BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO PERIMTI MEDICINOS BANKO KONTROLĘ

Verslininkas Marius Jakulis Jason netiesiogiai per bendrovę „AAA capital“ galės įsigyti 100 proc. Medicinos banko akcijų ir perimti vienvaldę jo kontrolę. Leidimą šiam sandoriui davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2022 m. vasario 22 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Specialiosios paskirties kontroliuojančioji bendrovė „AAA capital“ yra įsteigta įsigyti ir valdyti Medicinos banko akcijas. Minėtą bendrovę kontroliuoja Marius Jakulis Jason, su kuriuo susijusių ūkio subjektų grupė vykdo įvairią veiklą: investuoja į įmonių vertybinius popierius, nekilnojamąjį turtą, teikia finansinę paramą, vysto nekilnojamojo turto objektus, juos nuomoja ir eksploatuoja, teikia viešbučių ir su jais susijusias (restoranų, barų, poilsio organizavimo, kultūros ir sporto) paslaugas, taip pat aukštosios mokyklos paslaugas.

Medicinos bankas turi Lietuvos banko išduotą licenciją mūsų šalyje teikti visų rūšių finansines paslaugas, numatytas Lietuvos Respublikos bankų įstatyme, ir kitas paslaugas pagal Lietuvos Respublikos finansų įstaigų įstatymą. Su banku susiję ūkio subjektai teikia vartojimo kreditus fiziniams asmenims bei valdo nekilnojamąjį turtą. 

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2022 03 18