Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO UAB „EPSO-G“ ĮSIGYTI AB „AMBER GRID“ AKCIJAS

2014 05 19

Konkurencijos taryba gegužės 19 d. leido UAB „EPSO-G“ įsigyti 38,9 proc. (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 56,6 proc.) AB „Amber Grid“ akcijų ir kartu su OAO Gazprom įgyti bendrą AB „Amber Grid“ kontrolę pagal pateiktą pranešimą apie koncentraciją.

Konkurencijos taryba taip pat leido UAB „EPSO-G“ įsigyti iki 100 proc. AB „Amber Grid“ akcijų ir įgyti vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę pagal pateiktą pranešimą apie koncentraciją.

UAB „EPSO-G“ valdo  bendroves, veikiančias energetikos sektoriuje, jų veikla yra susijusi su elektros perdavimo paslaugų teikimu bei elektros perdavimo infrastruktūros valdymu, Klaipėdos naftos terminalo valdymu, elektros ir gamtinių dujų biržos administravimu ir kt. UAB „EPSO-G“ 100 proc. akcijų nuosavybės teise priklauso Lietuvos Respublikai, kurias patikėjimo teise valdo Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

AB „Amber Grid“ yra Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius, atsakingas už gamtinių dujų perdavimą sistemos naudotojams, gamtinių dujų infrastruktūros eksploatavimą.

Įvertinusi su sandoriais susijusias aplinkybes Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomų vykdyti koncentracijų nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Konkurencijos tarybos nutarimas skelbiamas Konkurencijos tarybos svetainės skiltyje Naujausi nutarimai.

Atstovė viešiesiems ryšiams