Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO UAB „KAMINEROS GRUPĖ“ ĮSIGYTI 15 PROCENTŲ UAB AMBERWIND

2015 07 23

Konkurencijos taryba liepos 23 d. leido UAB „Kamineros grupė“ įsigyti 15 proc. UAB AMBERWIND, akcijų ir kartu su UAB „Stemma Group“, bei ENERCON INDEPENDENT POWER PRODUCER GmbH (toliau – Enercon) įgyti bendrą UAB AMBERWIND, kontrolę.

UAB „Kamineros grupė“ veiklos pobūdis – konsultacinė veikla, nekilnojamasis turtas.

Enercon – vėjo elektros gamybos jėgainių parkus eksploatuojančių bendrovių valdymo bendrovė.

UAB „Stemma Group“ – kontroliuojanti bendrovė, valdanti vėjo energijos jėgainių parkų statyba ir elektros gamyba bei nekilnojamo turto vystymo ir eksploatavimu užsiimančias bendroves.

UAB AMBERWIND pagrindinė veikla – elektros energijos iš atsinaujinančių šaltinių gamyba.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl įvykdytos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Nutarimas skelbiamas Konkurencijos tarybos interneto svetainės skiltyje „Naujausi nutarimai“.

Pastabos

Koncentracijos – tai atvejai, kuomet jungiasi įmonės arba viena įmonė ar fizinis asmuo, jau turintis vieno ūkio subjekto kontrolę, įgyja kito ūkio subjekto kontrolę. Kadangi dėl šių pokyčių rinkoje gali būti itin apribota veiksminga konkurencija, kontrolę įgyjantys asmenys ar besijungiančios įmonės, kurių apyvartos viršija Konkurencijos įstatyme nustatytas ribas, koncentracijos įgyvendinimui privalo gauti Konkurencijos tarybos leidimą. Konkurencijos taryba leidžia vykdyti tik tas koncentracijas, dėl kurių reikšmingai nepablogėtų konkurencijos sąlygos.

Atstovė viešiesiems ryšiams