BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO UAB „LUKOIL BALTIJA” ĮGYTI 14 DEGALINIŲ KONTROLĘ

2014 09 19

Konkurencijos taryba leido uždarajai akcinei bendrovei UAB „Lukoil Baltija“ vykdyti koncentracijas,  įgijus 14 degalinių kontrolę pagal pateiktus pranešimus apie koncentraciją.

UAB „Lukoil Baltija“ pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba šviesiaisiais naftos produktais (degalais), mažmeninė prekyba plataus vartojimo (įskaitant maisto prekes, tabako gaminius ir alkoholį) bei automobiliams skirtomis prekėmis, naftos bazių veikla, maitinimo paslaugų veikla, transportui būdingų paslaugų veikla, konsultacinė, marketingo, franšizės valdymo ir susijusi veikla.

UAB „Lukoil Baltija“ prašymas leisti vykdyti koncentracijas pateiktas įgyvendinant Konkurencijos tarybos 2014 m. gegužės 12 d. įpareigojimą pranešti apie koncentracijas, kurias UAB „Lukoil Baltija“ buvo įvykdžiusi be Konkurencijos tarybos leidimo.

Konkurencijos taryba primena, kad pranešimas apie koncentraciją nėra tik formalumas. Dėl įmonių koncentracijos įvykę rinkos pokyčiai gali apriboti konkurenciją ir taip sukelti realias neigiamas pasekmes vartotojams, pavyzdžiui, padidinti paslaugų kainas dėl sumažėjusio rinkos dalyvių skaičiaus ir susilpnėjusios konkurencijos tam tikroje teritorijoje. Koncentracija gali būti įgyvendinta tik gavus Konkurencijos tarybos leidimą.

Nutarimai skelbiami Konkurencijos tarybos interneto svetainės skiltyje „Naujausi nutarimai”.

Pastabos

(1) Koncentracijos – tai atvejai, kuomet jungiasi įmonės arba viena įmonė ar fizinis asmuo, jau turintis vieno ūkio subjekto kontrolę, įgyja kito ūkio subjekto kontrolę. Kadangi dėl šių pokyčių rinkoje gali būti itin apribota veiksminga konkurencija, kontrolę įgyjantys asmenys ar besijungiančios įmonės, kurių apyvartos viršija Konkurencijos įstatyme nustatytas ribas, koncentracijos įgyvendinimui privalo gauti Konkurencijos tarybos leidimą. Konkurencijos taryba leidžia vykdyti tik tas koncentracijas, dėl kurių reikšmingai nepablogėtų konkurencijos sąlygos.

(2) Ūkio subjekto kontrolė – tai visokios iš įstatymų ar sandorių atsirandančios teisės, suteikiančios kontroliuojančiam asmeniui galimybę įgyvendinti savo sprendimus dėl kontroliuojamo ūkio subjekto ūkinės veiklos. Tokias kontrolės teises suteikia, pavyzdžiui, nuosavybės teisė į visą ar dalį ūkio subjekto turto arba teisė naudoti visą ar dalį ūkio subjekto turto, taip pat kitos teisės, kurios leidžia daryti lemiamą įtaką ūkio subjekto organų sprendimams ar personalo sudėčiai.

(3) Degalinių sąrašas: degalinė Kalnujų kaime, Raseinių raj. bei degalinės, esančios Antakalnio g. 128, Vilniuje; Savanorių pr. 121, Vilniuje; Klaipėdos g. 44, Palangoje; Klaipėdos g. 4a, Šilutėje; Santaikos g. 33, Alytuje; Turistų g. 92, Lazdijuose; Miško g. 64, Radviliškyje; J. Basanavičiaus g. 95b, Kėdainiuose; Vilniaus g. 5a, Šalčininkuose; Rinktinės g. 59, Vilniuje; Užuovėjos kaime, Radviliškio rajone; Klaipėdos g. 61, Priekulėje, Klaipėdos rajone; Rytinio kelio g. 2, Šilalėje.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 22