BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO UAB „LUKOIL BALTIJA“ VYKDYTI ĮGYTŲ DEGALINIŲ KONCENTRACIJAS

2014 02 19

Š. m. vasario 18 d. Konkurencijos taryba (toliau – KT) leido UAB „Lukoil Baltija“ (toliau – Lukoil Baltija) vykdyti bendrovės jau kontroliojamų degalinių, esančių Kaune ir Klaipėdoje, koncentracijas.

Primename, kad 2013 m. balandžio 18 d. Konkurencijos taryba Lukoil Baltijai skyrė 1 177 600 Lt baudą už aptariamų koncentracijų įgyvendinimą be KT leidimo ir įpareigojo bendrovę pašalinti pažeidimą. Įgyvendindama KT įpareigojimą Lukoil Baltija š. m. sausio 20 d. pateikė pranešimą apie koncentracijas.

Išanalizavusi pateiktą pranešimą ir įvertinusi su koncentracijomis susijusias aplinkybes, KT konstatavo, kad dėl koncentracijų nebuvo sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ar itin apribota konkurencija mažmeninės prekybos degalais rinkoje.

Konkurencijos tarybos nutarimas skelbiamas čia.

Pastabos

(1) Koncentracijos – tai atvejai, kuomet jungiasi įmonės arba viena įmonė ar fizinis asmuo, jau turintis vieno ūkio subjekto kontrolę, įgyja kito ūkio subjekto kontrolę. Kadangi dėl šių pokyčių rinkoje gali būti itin apribota veiksminga konkurencija, kontrolę įgyjantys asmenys ar besijungiančios įmonės, kurių apyvartos viršija Konkurencijos įstatyme nustatytas ribas, koncentracijos įgyvendinimui privalo gauti Konkurencijos tarybos leidimą. Konkurencijos taryba leidžia vykdyti tik tas koncentracijas, dėl kurių reikšmingai nepablogėtų konkurencijos sąlygos.

(2) Ūkio subjekto kontrolė – tai visokios iš įstatymų ar sandorių atsirandančios teisės, suteikiančios kontroliuojančiam asmeniui galimybę įgyvendinti savo sprendimus dėl kontroliuojamo ūkio subjekto ūkinės veiklos. Tokias kontrolės teises suteikia, pavyzdžiui, nuosavybės teisė į visą ar dalį ūkio subjekto turto arba teisė naudoti visą ar dalį ūkio subjekto turto, taip pat kitos teisės, kurios leidžia daryti lemiamą įtaką ūkio subjekto organų sprendimams ar personalo sudėčiai.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 19