Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO UAB „NAMO HARMONIJA“ ĮSIGYTI UAB „FAUGA“ DUKTERINES ĮMONES BEI GARAŽO VARTŲ IR DURŲ GAMYBOS VERSLO DALĮ

2013 08 29

Konkurencijos taryba 2013 m. rugpjūčio 28 d. leido UAB „Namo harmonija“ įsigyti 100 proc. UAB „FAUGA VILNIAUS PREKYBOS CENTRAS“, UAB „FAUGA LT“, UAB „KAUNO FAUGA“, UAB „KLAIPĖDOS FAUGA“, UAB „ŠIAULIŲ FAUGA“, UAB „Alytaus Fauga“ akcijų, 51 proc. UAB „Mažeikių Fauga“ akcijų ir UAB „FAUGA“ garažo vartų ir durų gamybos verslo dalį.

UAB „Namo harmonija“ kol kas veiklos nevykdo. Po koncentracijos UAB „Namo harmonija“ įsigis įmones, kurios užsiima plastikinių langų, garažo vartų, durų mažmenine prekyba Lietuvoje, taip pat UAB „FAUGA“ garažo vartų ir durų gamybos verslo dalį.

Įvertinusi visas su šia koncentracija susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomo vykdyti sandorio nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Konkurencijos tarybos nutarimą galima rasti čia.

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams