BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO UAB „RUBIKON APSKAITOS SISTEMOS“ IR UAB „VINVESTA“ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2004 02 19

Konkurencijos taryba, posėdyje išnagrinėjusi ūkio subjektų pranešimus apie numatomą koncentraciją, priėmė nutarimus.

Išnagrinėjusi UAB „Rubikon apskaitos sistemos“ 2004-01-30 pateiktą prašymą leisti vykdyti koncentraciją įsigyjant 51 proc. UAB „Livesta serviso centras“ akcijų paketą, Konkurencijos taryba nutarė leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad numatoma koncentracija nesukurs dominuojančios padėties ir dėl to nebus itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose Lietuvoje.

Posėdyje išnagrinėtas UAB „Vinvesta“ 2004-01-19 pateiktas pranešimas apie koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Kautra“ akcijų. Priimtas nutarimas leisti UAB „Vinvesta“ vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą.

2004-01-29 priimtu nutarimu Konkurencijos taryba leido UAB „Vinvesta“ vykdyti atskirus koncentracijos veiksmus: sudaryti sandorį su Kauno miesto savivaldybės taryba dėl akcijų įsigyjimo; apmokėti minėtai Savivaldybės tarybai už perleidžiamos UAB „Kautra“ akcijas ir įgyti nuosavybės teisę į šias akcijas; įgyti teisę dalyvauti UAB „Kautra“ valdyme.

UAB „Vinvesta“ vykdomą koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip konglomeratinę. Nė vienoje atitinkamoje rinkoje koncentracijos laipsnis nesikeičia ir dėl to nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ir itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 01 21