BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO UAB „SPORTLAND LT“ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

Konkurencijos taryba liepos 25 d. priėmė nutarimą leisti vykdyti koncentraciją bendrovei „SPORTLAND LT“ įsigyjant komercinės paskirties patalpas, esančias Gedimino pr. 20, Vilniuje.

2017 m. birželio 30 d. Konkurencijos taryba gavo pranešimą apie ketinamą vykdyti koncentraciją bendrovei „SPORTLAND LT“ įsigyjant komercinės paskirties patalpas, esančias Gedimino pr. 20, Vilniuje. Nuomonių ar prieštaravimų iš suinteresuotų asmenų dėl šios koncentracijos nebuvo gauta.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nekils konkurencijos problemų komercinės paskirties nekilnojamojo turto nuomos sektoriuje, todėl nutarė leisti „SPORTLAND LT“, užsiimančiai mažmenine prekyba sportine bei laisvalaikio apranga, avalyne ir aksesuarais, vykdyti koncentraciją.

Konkurencijos taryba gana retai nagrinėja koncentracijas, vykdomas įsigyjant nekilnojamąjį turtą.

Šiuo atveju nekilnojamasis turtas laikytinas savarankišku ūkinės veiklos vienetu, užimančiu tam tikrą rinkos dalį ir generuojančiu pajamas nuomos sektoriuje, todėl tokio turto įsigijimo sandoris laikytinas koncentracija. Kadangi tiek pirkėjo pajamos, tiek įsigyjamo nekilnojamojo turto generuojamos pajamos iš nuomos viršijo Konkurencijos įstatyme numatytas ribas, tokiai koncentracijai vykdyti buvo būtinas Konkurencijos tarybos leidimas.

Elonas Šatas, Konkurencijos tarybos narys

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 14,5 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 1,45 mln. Eur.

Atnaujinta: 2017 07 26