BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO „YUKOS FINANCE B.V.“ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2002 09 18

Konkurencijos taryba šiandien išnagrinėjo „Yukos Finance B.V.“ pranešimą apie koncentraciją. Taryba nutarė leisti „Yukos Finance B.V.“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 53,7 proc. AB „Mažeikių nafta“ akcijų ir Lietuvos Respublikos Vyriausybei ir „Yukos Finance B.V.“ įgyjant bendrą AB „Mažeikių nafta“ kontrolę pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba konstatavo, kad vykdoma koncentracija vertintina kaip iš esmės nekeičianti atitinkamų naftos produktų rinkų struktūros ir koncentracijos laipsnio Lietuvos Respublikoje, todėl AB „Mažeikių nafta“ padėtis nebus sustiprinta ir dėl to itin apribota konkurencija atitinkamose naftos produktų rinkose Lietuvos Respublikoje.

Pranešimas apie vykdomą koncentraciją Konkurencijos tarybai buvo pateiktas šių metų rugpjūčio 30 d. Prieš tai 2002 m. rugpjūčio 14 d. du AB „Mažeikių nafta“ akcininkai, kiekvienas nuosavybės teise turintis po 26,85 proc. visų bendrovės išleistų akcijų -„Williams International Company“ ir „Yukos Finance V.B.“, kuri yra visapusiškai kontroliuojama Rusijos įmonės „OAO Yukos Oil Company“ dukterinė įmonė - pasirašė sutartį dėl AB „Mažeikių nafta“ akcijų ir kitų susijusių interesų pirkimo - pardavimo. Šioje sutartyje numatyti pagrindiniai veiksmai Konkurencijos įstatymo požiūriu vertintini kaip esančios „Williams International Company“ , YUKOS ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės bendros AB „Mažeikių nafta“ kontrolės pakeitimas į YUKOS ir LR Vyriausybės bendrą kontrolę.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 18