Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA – MOBILIOJO RYŠIO BENDROVIŲ KETINIMAI KELIA SUSIRŪPINIMĄ

2011 04 08

Konkurencijos taryba atkreipė dėmesį į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie bendrovių „Tele2“ „Bitė“ ir „Omnitel“ ketinimus atsisakyti taikytos telefonų subsidijavimo praktikos. Siekiant, kad tokios praktikos nebeliktų, iš esmės siūloma tartis visiems operatoriams. Nors kol kas nepaaiškinami konkrečių „bandymų atsisakyti subsidijavimo” žingsniai ar terminai, tik aiškinama, kad vartotojai dėl to nenukentės, o telefonų subsidijavimo atsisakymas yra pasaulinė tendencija, Konkurencijos tarybai tokie operatorių sumanymai kelia susirūpinimą dėl galimo konkurencijos ribojimo.

Konkurencijos taryba kaip tik siekia, kad ūkio subjektai rinkoje konkuruotų kainomis: tarpusavyje paslaugų kainų arba kitų pirkimo ar pardavimo sąlygų nederintų ir galėtų klientams pasiūlyti aukštesnės kokybės paslaugų mažesnėmis kainomis. Konkurencijos taryba atkreipia mobiliojo ryšio bendrovių dėmesį į tai, kad konkurencijos teisė draudžia bet kokius ūkio subjektų susitarimus ar sprendimus, kurių tikslas yra kainų lygio arba kitų pirkimo ar pardavimo sąlygų, kurių ūkio subjektai privalėtų laikytis rinkoje, nustatymas.

Atstovė viešiesiems ryšiams