Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA NETIRS „TEO“ IR „OMNITEL“ SUJUNGIMO

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (toliau – LVAT) panaikino Vilniaus apygardos administracinio teismo (toliau – VAAT) sprendimą, kuriuo VAAT įpareigojo Konkurencijos tarybą pradėti tyrimą pagal Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos ir UAB „Bitė Lietuva” pareiškimus (toliau – Pareiškėjai), ir nutraukė šios bylos nagrinėjimą po to, kai Pareiškėjai patys kreipėsi į LVAT ir atsiėmė savo skundus.

Konkurencijos taryba 2015 m. lapkričio 13 d. atsisakė pradėti tyrimą pagal Pareiškėjų prašymą įvertinti, ar 2015 m. TEO LT, AB (dabar „Telia Lietuva”, AB), įsigydama 100 proc. AB „Omnitel” akcijų iš TeliaSonera AB (dabar Telia Company AB), nepažeidė Konkurencijos tarybos 2003 m. nutarimo, įpareigojusio TeliaSonera AB gauti Konkurencijos tarybos leidimą visiems su „Omnitel” susijusiems sandoriams, kurie būtų laikomi koncentracija. Konkurencijos taryba nustatė, kad jau iki ginčijamo 2015 m. sandorio sudarymo TeliaSonera AB kontroliavo bendroves AB „Omnitel” ir TEO LT, AB, todėl sandoris nelaikytinas koncentracija ir apie jį nereikėjo pranešti Konkurencijos tarybai bei gauti leidimo. Dėl šios priežasties Konkurencijos taryba atsisakė pradėti tyrimą.  

Pareiškėjai Konkurencijos tarybos atsisakymą pradėti tyrimą apskundė VAAT. Teismas, išnagrinėjęs Pareiškėjų skundą, buvo įpareigojęs Konkurencijos tarybą pradėti tyrimą dėl galimo Konkurencijos tarybos 2003 m. nutarimo pažeidimo. Konkurencijos taryba, nesutikdama su VAAT sprendimu, šį sprendimą buvo apskundusi LVAT.

LVAT panaikinus VAAT sprendimą, liko galioti Konkurencijos tarybos 2015 m. sprendimas atsisakyti pradėti tyrimą.