BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA NUSTATĖ DRAUDŽIAMĄ SUSITARIMĄ VIEŠUOSIUOSE PIRKIMUOSE

2016 m. gruodžio 5 d. Konkurencijos taryba nustatė, kad UAB „Žagarės inžinerija” ir UAB „Rovaltra” (toliau – Bendrovės), 2014 m. dalyvaudamos UAB „Fontas LT” organizuotame viešajame pirkime technikai pirkti, derino komercinius pasiūlymus, ir taip pažeidė Konkurencijos įstatymą.

Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą 2015 m. kovo 26 d., atsižvelgusi į Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos pateiktą informaciją apie tai, kad UAB „Fontas LT” 2014 m. pretenduodamas gauti paramą iš Europos žemės ūkio fondo, organizavo viešąjį pirkimą biomasės smulkintuvui su manipuliatoriumi pirkti, kuriame dalyvavusios Bendrovės galimai sudarė draudžiamą susitarimą.

Tyrimo metu nustatytų faktinių aplinkybių visuma bei įmonių tarpusavio susirašinėjimas patvirtino, kad viešajame pirkime dalyvavusios UAB „Rovaltra“ ir UAB „Žagarės inžinerija“ pateikė  tarpusavyje suderintus komercinius pasiūlymus ir iš anksto nustatė pirkimo laimėtoją. Sudarydamos draudžiamą susitarimą, tiriamos Bendrovės ribojo konkurenciją atitinkamoje rinkoje.

Už Bendrovių sudarytą draudžiamą susitarimą 2014 m. UAB „Fontas LT“ organizuotame pirkime technikai pirkti, Konkurencijos taryba skyrė UAB „Rovaltra“ 70 400 Eur, o UAB „Žagarės inžinerija“ – 33 400 Eur baudas.

Pagrindinė UAB „Rovaltra” veikla – prekyba įvairia technika, serviso paslaugos ir atsarginių dalių tiekimas. UAB „Žagarės inžinerija” užsiima pramoninių objektų statyba ir jų valdymu, lauko inžinerinių tinklų projektavimu ir klojimu, garo bei vandens šildymo katilų projektavimu ir įrengimu, kogeneracinių jėgainių statyba bei priežiūra.

Nutarimas per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

Atnaujinta: 2016 12 06