Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA NUTARIMĄ DĖL AB „MAŽEIKIŲ NAFTA“ VEIKSMŲ PASKELBS ŠĮ KETVIRTADIENĮ

2005 12 19

Konkurencijos taryba pagal nustatytas procedūras išnagrinėjo atlikto tyrimo dėl AB „Mažeikių nafta“ veiksmų atitikties Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo reikalavimams ir Europos Bendrijos steigimo sutarties 82 straipsniui išvadas.

Per posėdžio dienas buvo išklausytos tyrimą atlikusių Konkurencijos tarybos specialistų išvados, AB „Mažeikių nafta“ interesams atstovaujančių tarptautinių ekonominių ir teisinių įmonių ekspertų ir konsultantų, bendrovės interesus ginančių advokatų, AB „Mažeikių nafta“ generalinio direktoriaus N. Englisho pasisakymai, jų pateikti argumentai dėl svarstytų tyrimo išvadų, gauti atsakymai į visoms pusėms posėdžio metu kilusius klausimus. Posėdyje taip pat dalyvavo trečiųjų šalių - naftos produktais prekiaujančių įmonių - atstovai, kurie turėjo galimybę pareikšti savo nuomonę apie tyrimo išvadas.

Dėl labai didelės šio tyrimo apimties ir atsiliepimų apie tyrimo išvadas sudėtingumo Konkurencijos taryba, rengdamasi priimti nutarimą, nori visapusiškai įvertinti visų pasisakiusiųjų posėdyje išdėstytus faktus ir aplinkybes. Nutarimą, kurį priims išnagrinėtu klausimu, Konkurencijos taryba paskelbs šį ketvirtadienį 10.00 val.

Atstovė viešiesiems ryšiams