Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA PADĖJO STIPRINTI EGIPTO KONKURENCIJOS INSTITUCIJOS ADMINISTRACINIUS GEBĖJIMUS

Kovo 20 d. baigėsi ES Dvynių programos projektas Egipto konkurencijos institucijos (toliau – EKI) administraciniams gebėjimams stiprinti. Konkurencijos taryba daugiau nei dvejus metus trukusiame projekte dalyvavo kartu su partneriais iš Vokietijos konkurencijos institucijos.

Konkurencijos tarybos ekspertai, remdamiesi ES konkurencijos teise bei praktika, o taip pat savo praktika, padėjo EKI parengti atitinkamų teisės aktų projektus, konsultavo konkrečiose bylose, o taip pat vedė mokymus EKI darbuotojams įvairiomis konkurencijos teisės temomis. Tai jau antrasis Dvynių programos projektas, kurį kartu su partneriais iš Vokietijos įgyvendino Konkurencijos taryba. 2011-2013 m. pagal Dvynių programą Konkurencijos taryba dalinosi patirtimi su Armėnijos konkurencijos institucija.

Europos Komisijos finansuojama Dvynių programa nuo 1998 m. remia skirtingų šalių giminingų institucijų bendradarbiavimą, stiprina šalių paramos gavėjų administracinius gebėjimus, padeda joms įgyvendinti būtinas teisines reformas. Lietuvos dalyvavimą šioje programoje koordinuojanti Užsienio reikalų ministerija nuolat skatina šalies institucijas aktyviai įsitraukti į šios programos įgyvendinimą ir naudotis jos teikiamomis bendradarbiavimo bei apsikeitimo patirtimi galimybėmis.