Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA PAKEITĖ APSKAIČIAVIMO METODIKAS UŽ DUOMENŲ TEIKIMĄ SUTEIKTOS VALSTYBĖS PAGALBOS REGISTRUI

2012 01 10

2012 m. sausio 5 d. Konkurencijos priėmė nutarimą Nr. 1S-3 „Dėl Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos 2008 m. birželio 19 d. nutarimo Nr. 1S-85 „Dėl Valstybinei (perduotai savivaldybėms) informacijos apie Savivaldybės institucijų ir savivaldybės kontroliuojamų įmonių, kurios atitinka Vyriausybės nustatytus kriterijus, finansinius santykius ir apie įmones, privalančias tvarkyti atskiras sąskaitas, kaupimo, saugojimo ir teikimo Europos Komisijai funkcijai atlikti skirtų lėšų apskaičiavimo metodikos patvirtinimo“ pakeitimo bei nutarimą Nr. 1S-4 „Dėl Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos 2006 m. birželio 15 d. nutarimo Nr. 1S-63 „Dėl valstybinei (perduotai savivaldybėms) duomenų apie suteiktą valstybės pagalbą teikimo suteiktos valstybės pagalbos registrui funkcijai atlikti skirtų lėšų apskaičiavimo metodikos patvirtinimo“ pakeitimo, kuriais yra pakeistos apskaičiavimo metodikos už duomenų teikimą Suteiktos valstybės pagalbos registrui.

Remiantis šiais nutarimais, 2012 metais valstybės biudžeto asignavimų Valstybinei (perduotai savivaldybėms) duomenų apie suteiktą valstybės pagalbą teikimo Suteiktos valstybės pagalbos registrui funkcijai atlikti, visoms savivaldybėms numatyta skirta po 2000 Lt asignavimų.

Atstovė viešiesiems ryšiams