Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA PATVIRTINA ATLIKUSI PATIKRINIMĄ DEGALAIS PREKIAUJANČIOSE ĮMONĖSE

2010 03 15

Konkurencijos taryba patvirtina, kad jos įgalioti pareigūnai atliko patikrinimą UAB „Statoil Lietuva“ ir UAB „Lukoil Baltija“ patalpose. Patikrinimas atliktas Konkurencijos tarybai vykdant tyrimo veiksmus ir turint pagrindo manyti, kad bendrovės, užsiimančios mažmenine prekyba naftos produktais, galėjo pažeisti Konkurencijos įstatymo nuostatas, kurios draudžia konkurenciją ribojančius susitarimus.

Netikėti patikrinimai yra vienas iš etapų atliekant tokio pobūdžio tyrimus. Tai, kad Konkurencijos taryba atlieka tyrimą dėl degalais prekiaujančių bendrovių veiksmų, nereiškia, kad bendrovės yra kaltos dėl Konkurencijos įstatymo pažeidimų, ir neturi įtakos galutiniams sprendimams, kurie bus priimti atlikus tyrimą. Konkurencijos taryba gerbia teisę į gynybą, ypač bendrovių teisę būti išklausytomis tyrimo metu.

Tyrimų trukmę gali lemti daugelis veiksnių, įskaitant kiekvienos bylos sudėtingumą, suinteresuotų bendrovių bendradarbiavimo mastą ir teisės į gynybą įgyvendinimą.

Atstovė viešiesiems ryšiams