BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA PERŽIŪRĖJO AB „CITY SERVICE“ PASKIRTĄ BAUDĄ UŽ KONCENTRACIJOS ĮGYVENDINIMĄ BE LEIDIMO

2012 10 03

2012 m. spalio 2 d. Konkurencijos taryba priėmė nutarimą dėl AB „City Service“ skirtos baudos peržiūrėjimo ir sumažino paskirtą baudą nuo 10 000 iki 8 900 litų.

Šis nutarimas priimtas vykdant Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) 2012 m. kovo 1 d. nutartį, įpareigojusią Konkurencijos tarybą iš naujo spręsti AB „City Service“ skirtos baudos dydžio už padarytą pažeidimą įgyvendinus koncentraciją be leidimo klausimą. Sumažindama AB „City Service“ skirtą baudą iki 8 900 Lt, Konkurencijos taryba vadovavosi LVAT išaiškinimu, kad pagal tuo metu galiojusį Konkurencijos įstatymą, pakartotinis koncentracijos vykdymas nesilaikant konkurencijos taisyklių negali būti laikomas atsakomybę sunkinančia aplinkybe, jeigu nuo ankstesnės sankcijos paskyrimo už tokį patį pažeidimą yra praėję daugiau nei vieni metai. Konkurencijos taryba, priimdama nutarimą, taip pat atsižvelgė į kitas LVAT nustatytas baudos dydžiui svarbias aplinkybes.

Primename, kad 2010 m. Konkurencijos taryba paskyrė baudą AB „City Service“ už tai, kad 2005 m. įgijo 37,2 proc. UAB „Būsto administravimo agentūra“ akcijų ir tokiu būdu įgyvendino koncentraciją nepranešusi ir negavusi Konkurencijos tarybos leidimo. Šių aplinkybių pagrįstumą patvirtino ir teismai.

Su Konkurencijos tarybos 2012 m. spalio 2 d. nutarimu galite susipažinti – čia.

Pastaba

Koncentracijos – tai atvejai, kuomet jungiasi savarankiškos įmonės, arba viena įmonė įgyja kitos kontrolę. Kadangi dėl šių pokyčių rinkoje gali būti itin apribota veiksminga konkurencija, besijungiančios įmonės, kurių apyvartos viršija Konkurencijos įstatyme nustatytas ribas, privalo gauti Konkurencijos tarybos leidimą. Konkurencijos taryba leidžia vykdyti tik tas koncentracijas, dėl kurių reikšmingai nepablogėtų konkurencijos sąlygos. Daugiau

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 10 03