BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA PLĖTOS DVIŠALIUS SANTYKIUS SU ŠIAURĖS MAKEDONIJOS KONKURENCIJOS APSAUGOS KOMISIJA

2022 m. lapkričio 17 d. Tbilisyje vykusios konkurencijos ir vartotojų apsaugos konferencijos metu Konkurencijos taryba pasirašė bendradarbiavimo memorandumą su Šiaurės Makedonijos konkurencijos apsaugos komisija. Šalys plėtos bendradarbiavimą konkurencijos politikos ir konkurencijos teisės įgyvendinimo srityje bei stiprins dvišalius santykius.

Pasirašytu memorandumu šalys susitarė bendradarbiauti ir keistis nekonfidencialia informacija apie teisėkūros pokyčius, dalytis patirtimi vykdomų tyrimų dėl konkurencijos taisyklių pažeidimo srityje, organizuoti mokomuosius vizitus ir ekspertų mokymus. Susitarime taip pat įtvirtinta, kad abiejų institucijų atstovai dalyvaus viena kitos organizuojamose tarptautinėse konferencijose, seminaruose, konsultuosis aktualiais klausimais ir pan.

Tarptautinio bendradarbiavimo srityje Konkurencijos taryba nuolat keičiasi gerąja praktika ir stiprina ryšius su užsienio institucijomis – yra pasirašiusi dvišalio bendradarbiavimo susitarimus su, pavyzdžiui, Ukrainos antimonopoliniu komitetu, Sakartvelo konkurencijos agentūra, vykdo tarptautinius projektus Ukrainoje, Kosove, Sakartvele. Be to, 2022 m. rugpjūčio–rugsėjo mėn. Konkurencijos taryba priėmė delegacijas iš Kosovo konkurencijos institucijos ir Kosovo valstybės pagalbos departamento bei Armėnijos konkurencijos priežiūros komisijos, kurių ekspertus supažindino su savo ir kitų Lietuvos institucijų veikla bei darbo praktika.

Atnaujinta: 2022 11 18