BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA PRADĖJO TYRIMĄ DĖL ASOCIACIJOS „LINAVA” VEIKSMŲ

2012 09 12

Išnagrinėjusi Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos ir Lietuvos nacionalinio verslo konfederacijos skundą bei Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pateiktą informaciją dėl Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ veiksmų nustatant TIR knygelių kainas, 2012 m. rugsėjo 11 d. Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl galimo asociacijos „Linava“ piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi.

Konkurencijos taryba vertins, ar galimai dominuojančią padėtį platinant TIR knygeles užimanti asociacija „Linava“, nustatydama skirtingas TIR knygelių kainas asociacijos nariams ir kandidatams į asociacijos narius, nepiktnaudžiauja turima padėtimi. Be to, bus vertinama, ar nustatydama galimai nesąžiningas (per dideles) TIR knygelių kainas, asociacija „Linava“ nepažeidžia Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo.

Tyrimo pradėjimas rodo, kad esama pagrindo įtarti galimus pažeidimus, tačiau tai dar nereiškia, kad tokie pažeidimai egzistuoja. Tyrimai dėl piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi nustatant nesąžiningas kainas bei diskriminuojant atskirus ūkio subjektus yra sudėtingi ir jų trukmę sunku prognozuoti, o jų eiga priklauso nuo medžiagos apimties ir sudėtingumo, šalių bendradarbiavimo ir kitų faktorių.

 

Konkurencijos tarybos komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 23