Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA PRADĖJO TYRIMĄ DĖL BANKŲ SUTARTIES

2003 04 03

Konkurencijos taryba posėdyje priėmė nutarimą pradėti tyrimą dėl Vilniaus banko (VB), SEB grupės nario, ir Lietuvos žemės ūkio banko (LŽŪB), priklausančio Vokietijos grupei NORD/LB, veiksmų atitikimo Konkurencijos įstatymo reikalavimus. Šie bankai viešai paskelbė apie tai, kad pasirašyta sutartis dėl abiejų bankų valdomų grynųjų pinigų išdavimo automatų tinklų sujungimo. Konkurencijos tarybos pradėto tyrimo metu bus aiškinamasi, ar toks susitarimas tarp konkurentų nepažeidė sąžiningos konkurencijos principų. Tokia sutartis tarp bankų gali turėti nepageidautinos įtakos tarpusavio konkurencijai teikiant pinigų išgryninimo paslaugas.

Konkurencijos taryba, pradėjusi tyrimą, aiškinsis visas aplinkybes, kurios nulėmė tokios sutarties pasirašymą, bei išanalizuos bendro grynųjų pinigų išdavimo automatų tinklo veiklos sąlygas atsižvelgdama į tai, ar iš tiesų pasirašyta sutartis duos naudą vartotojams - abiejų bankų klientams.

Atstovė viešiesiems ryšiams