Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA PRADĖJO TYRIMĄ DĖL KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS VEIKSMŲ, SUSIJUSIŲ SU MARŠRUTINIŲ TAKSI PASLAUGŲ TEIKIMU

2013 03 07

Konkurencijos taryba 2013 m. kovo 7 d. nutarė pradėti tyrimą dėl Klaipėdos miesto savivaldybės (toliau – Savivaldybė) veiksmų, susijusių su maršrutinių taksi paslaugų teikimu, atitikties Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo 4 straipsnio reikalavimams.

Tyrimo metu Konkurencijos taryba vertins, ar Savivaldybė, priimdama sprendimus dėl sutarčių su maršrutinių taksi paslaugų tiekėjais pratęsimo bei naujų sutarčių sudarymo, neskelbiant konkurso, privilegijavo vienus maršrutinių taksi vežėjus kitų, atitinkamas paslaugas teikiančių, vežėjų atžvilgiu.

Tyrimo pradėjimas rodo, kad yra pagrindas įtarti galimą Konkurencijos įstatymo pažeidimą, tačiau tai dar nereiškia, kad toks pažeidimas egzistuoja.

Pastabos

(1) Konkurencijos įstatymo 4 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad viešojo administravimo subjektai, įgyvendindami pavestus uždavinius, susijusius su ūkinės veiklos reguliavimu Lietuvos Respublikoje, privalo užtikrinti sąžiningos konkurencijos laisvę.

(2) Šio straipsnio 2 dalis draudžia viešojo administravimo subjektams priimti teisės aktus arba kitus sprendimus, kurie teikia privilegijas arba diskriminuoja atskirus ūkio subjektus ar jų grupes ir dėl kurių atsiranda ar gali atsirasti konkurencijos sąlygų skirtumų atitinkamoje rinkoje konkuruojantiems ūkio subjektams, išskyrus atvejus, kai skirtingų konkurencijos sąlygų neįmanoma išvengti vykdant Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimus.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams