Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA PRIĖMĖ DARBO REGLAMENTO PAKEITIMUS

2019 06 04
2348.jpg

Konkurencijos taryba, atsižvelgdama į Konkurencijos įstatymo reikalavimus, Mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo (MPĮNVDĮ) pataisas ir institucijos administracinę praktiką, priėmė Darbo reglamento pakeitimus.

Darbo reglamentas numato Konkurencijos tarybos darbo tvarką ir jos atliekamų procedūrų taisykles, institucijai vykdant įstatymų pavestas funkcijas.

Svarbiausi dokumento pakeitimai susiję su detalesniu Konkurencijos tarybos nario kompetencijos apibūdinimu, skyriaus, grupės vadovų ir kitų administracijos darbuotojų veiklos priežiūros procedūros metu patikslinimu. Taip pat numatytos papildomos nuostatos, reglamentuojančios tyrimo tikslais daromų ir naudojamų garso ir (ar) vaizdo įrašų tvarkymą Konkurencijos taryboje.

Atsižvelgiant į MPĮNVDĮ pataisas, Darbo reglamente numatytos naujos Konkurencijos tarybos įgaliotų pareigūnų teisės ir pareigos, atliekant minėto įstatymo pažeidimo tyrimą.

Naujo Darbo reglamento projektas buvo pateiktas viešai konsultacijai, per kurią suinteresuotų asmenų siūlymų ir pastabų negauta.

Atnaujintas dokumentas įsigalios nuo liepos 1 d.