BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA PRIĖMĖ NUTARIMUS DĖL LEIDIMŲ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2002 12 05

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo 2002 m. lapkričio 18 d. gautą pranešimą apie koncentraciją UAB „Sonex grupė“ įsigyjant iki 100 proc. UAB „Ars Computandi“akcijų ir nutarė leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Priimtame nutarime konstatuota, kad UAB „Sonex grupė“ vykdoma horizontali koncentracija nežymiai pakeičia koncentracijos laipsnį atitinkamoje kompiuterių ir kompiuterinės įrangos prekybos rinkoje, tačiau dominuojanti padėtis šioje rinkoje nesukuriama ir dėl to konkurencija nebus itin apribojama. UAB „Sonex grupė“ žinoma Lietuvoje kaip surenkanti „Vector“ kompiuterius ir tarnybines stotis.

Konkurencijos taryba nutarė leisti vienai iš Lietuvos mėsos ir mėsos produktų gamybos rinkos lyderių UAB „Biovela“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Mėsa“ akcijų paketą pagal pateiktą pranešimą. Iki vykdomos koncentracijos AB „Biovela“ valdė 11,6 proc. šios bendrovės akcijų. Koncentracijos dalyvių teigimu, svarbiausia minimos koncentracijos priežastis yra ta, kad nėra optimaliai panaudojami dideli AB „Mėsa“ gamybiniai pajėgumai, o UAB „Biovela“ sparčiai didinant gamybą, reikalingi papildomi gamybiniai pajėgumai.

Nutarime konstatuota, kad numatoma koncentracija nesukurs ir nesustiprins dominuojančios padėties ir dėl to nebus itin apribojama konkurencija atitinkamose prekių rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 02 03