BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA PRISTATO 2014 M. VEIKLOS ATASKAITĄ

2015 04 01

Balandžio 2 d. 10 val. Konkurencijos taryboje  Šarūnas Keserauskas ir kiti Konkurencijos tarybos nariai pristatys 2014 metų KT veiklos ataskaitą. Susitikimo metu galėsite tiesiogiai užduoti klausimus apie svarbiausius 2014 m. Konkurencijos tarybos atliktus tyrimus, institucijos veiklą  bei sužinoti 2015 m. planus:

- 35.65 mln. eurų bauda „Gazprom“  už pažeistas koncentracijos sąlygas: teismų proceso status quo;

- „Mantingos“ ir „Maximos“ susitarimas: kaip vyko tyrimas? kas pasikeitė rinkoje PO KT nutarimo?

- Elektroninės prekybos ypatumai: ar tikrai neleidžiame to, ką gali sau leisti „Amazon“?

- Kas pasikeitė po KT nutarimo dėl  „Vilnius veža“ ?

- Ar tikrai  2014 m. KT net 87 kartais padidino išlaidas darbuotojų kvalifikacijai kelti?

- Kokioje srityje KT atliko daugiausiai tyrimų?

Konkurencijos taryba yra turbūt vienintelė valstybinė institucija Lietuvoje, skaičiuojanti savo veiklos naudą visuomenei. 2012-2014 m. Konkurencijos tarybos sukurta tiesioginė nauda vartotojams – 9.31 mln. eurų. Tai reiškia, kad kiekvienas į KT investuotas euras atsipirko beveik 7 kartus.

Teismams yra skundžiami beveik visi KT nutarimai (šiuo metu teismuose nagrinėjama daugiau nei 30 bylų dėl KT nutarimų; pernai teismams buvo apskųsta 19 nutarimų), tačiau, kalbant krepšinio terminais, KT pataikymo procentas labai geras: laimime  beveik 80 procentų bylų. Tai išties aukštas rodiklis, ypač atsižvelgiant į tai, kad dažnai imamės naujų sričių ir kartu su Lietuvos teismais formuojame teismų praktiką.

Maloniai kviečiame dalyvauti. Būsime dėkingi jei apie savo dalyvavimą pranešite el.paštu: contacts@kt.gov.lt arba tel. (8 5) 261 5170.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2015 12 15