BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA PRISTATO 2015 M. VEIKLOS ATASKAITĄ

2016 04 29

Gegužės 2 d. 9 val. Konkurencijos taryboje  Šarūnas Keserauskas ir kiti Konkurencijos tarybos nariai pristatys 2015 metų KT veiklos ataskaitą. Susitikimo metu galėsite tiesiogiai užduoti klausimus apie svarbiausius 2015 m. Konkurencijos tarybos atliktus tyrimus ir institucijos veiklą:

  • kodėl KT nereguliuoja kainų ir ką KT apskritai veikia?
  • už ką Pasaulio bankas apdovanojo KT?
  • kas pasikeitė rinkoje PO nustatytų draudžiamų susitarimų tarp kino teatrų, Vilniaus energijos ir biokuro tiekėjų?
  • elektroninės prekybos ypatumai: ar tikrai neleidžiame to, ką gali sau leisti „Amazon“?
  • kas pasikeitė po KT atliktų pieno ir pieno produktų, lygiagretaus vaistų importo ir komunalinių atliekų rinkos tyrimų?
  • kokioje srityje KT atliko daugiausiai tyrimų?

Konkurencijos taryba yra turbūt vienintelė valstybinė institucija Lietuvoje, skaičiuojanti savo veiklos naudą visuomenei. 2013-2015 m. Konkurencijos tarybos sukurta tiesioginė nauda vartotojams – 15 mln. eurų. Tai reiškia, kad kiekvienas į KT investuotas euras atsipirko beveik 9 kartus.

Teismams yra skundžiami beveik visi KT nutarimai, tačiau, kalbant krepšinio terminais, KT pataikymo procentas labai geras: laimime  net 87 procentų bylų. Tai išties aukštas rodiklis, ypač atsižvelgiant į tai, kad dažnai imamės naujų sričių ir kartu su Lietuvos teismais formuojame teismų praktiką.

Maloniai kviečiame dalyvauti. Būsime dėkingi jei apie savo dalyvavimą pranešite el.paštu: contacts@kt.gov.lt arba tel. (8 5) 261 5170.

Atnaujinta: 2016 06 10