BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA PRITARĖ NUMATOMAI TEIKTI VALSTYBĖS PAGALBAI AB „LAIVITĖ“

2003 02 12

Posėdyje išnagrinėjusi klausimą dėl valstybės pagalbos AB „Laivitė“ pagal Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos pranešimą, Konkurencijos taryba priėmė nutarimą. Nutarta pritarti numatomai teikti valstybės pagalbai AB „Laivitė“ dėl apskaičiuotų, tačiau nesumokėtų delspinigių nurašymo su kai kuriomis sąlygomis. Valstybės pagalbos teikėja - Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija - privalo užtikrinti, kad valstybės pagalbos gavėja išsaugos naujas darbo vietas ir investicijas į AB „Laivitė“ ne mažiau kaip penkerius metus įgyvendinus numatytą investicijų projektą, kaip yra nurodyta Valstybės pagalbos ūkio subjektams kontrolės įstatyme. Valstybės pagalbos teikėja įpareigota kontroliuoti investicijų projekto įgyvendinimo eigą pagal pateiktą investicijų grafiką.

Nutarime konstatuota, kad ši numatoma teikti pagalba atitinka Valstybės pagalbos ūkio subjektams kontrolės įstatymo reikalavimus. Pagal Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos pranešimą numatoma atleisti bendrovei priskaičiuotų delspinigių suma yra daugiau kaip 382 tūkst. litų. Bendrovė, kurios pagrindinė veikla yra laivų statyba ir remontas, nėra ekonominių sunkumų turinti įmonė, o numatomos teikti valstybės pagalbos tikslingumas motyvuojamas Klaipėdos ir viso Vakarų Lietuvos regiono plėtra, skatinant investicijas ir kuriant naujas darbo vietas. Pagal valstybės pagalbos teikėjos pateiktus duomenis planuojamos investicijos nėra didelės, be to, valstybės pagalbos gavėja - AB „Laivitė“- numato užtikrinti investicijų projekto gyvybingumą, kadangi bendrovė finansuoja daugiau kaip 25 proc. viso investicijų projekto išlaidų. Pagal projektą bendrovė 2003-2005 m. planuoja investuoti lėšas įsigydama sudėtingus įrengimus ir statydama naują dengtą valymo ir dažymo cechą, kuris išspręs ekologines problemas, bei tvarkydama infrastruktūrą.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 18