BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA SKIRS NEVYRIAUSYBINIUS PATARĖJUS TARPTAUTINIO KONKURENCIJOS TINKLO VEIKLAI

Konkurencijos taryba patvirtino paaiškinimus ir numatė objektyvius kriterijus bei kitas sąlygas asmenims, siekiantiems tapti Lietuvos deleguotais nevyriausybiniais patarėjais (angl. Non-Governmental Advisors), dalyvaujančiais Tarptautinio konkurencijos tinklo (angl. International Competition Network) veikloje.

Asmenys, norintys tapti nevyriausybiniais patarėjais, kviečiami teikti paraiškas (kartu su gyvenimo aprašymu), jose nurodant Tarptautinio konkurencijos tinklo darbo grupę (-es), kurios (-ių) veikloje pageidautų dalyvauti, ir kokią pridėtinę vertę jie galėtų suteikti. Su išsamiu kandidatams taikomų kriterijų sąrašu galima susipažinti čia.

Konkurencijos taryba individualiai vertins pateiktas paraiškas, atsižvelgdama į pretendentų darbo patirtį konkurencijos teisės ir (ar) konkurencijos ekonomikos srityje, ar turimos kompetencijos atitinka konkrečioje darbo grupėje nagrinėjamų klausimų pobūdį, ir kt.  

Įvertinusi gautas paraiškas, institucija siūlys Tarptautiniam konkurencijos tinklui įtraukti į nevyriausybinių patarėjų sąrašą trejiems metams visus asmenis, kurie atitinka numatytus kriterijus.

Užtikrinant nevyriausybinių patarėjų nepriklausomumą ir nešališkumą, nei Tarptautinis konkurencijos tinklas, nei Konkurencijos taryba nepadengia ir neatlygina jokių nevyriausybinių patarėjų išlaidų dalyvaujant Tarptautinio konkurencijos tinklo veikloje. Visos išlaidos turi būti kompensuojamos asmeninėmis lėšomis.

Tarptautinis konkurencijos tinklas sprendžia tarptautinius konkurencijos įgyvendinimo ir konkurencijos politikos klausimus. Į šį tinklą įsitraukusios ir jo veikloje dalyvauja 92 konkurencijos institucijos iš įvairių šalių, tarp jų ir Lietuva. Šiame tinkle veikia ir nevyriausybiniai patarėjai, įskaitant privačius praktikus, akademikus, tarptautinių profesinių organizacijų ir verslo bei vartotojų atstovus.

Atnaujinta: 2023 09 22