Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA STIPRINA PARTNERYSTĘ SU SAVIVALDYBĖMIS

2013 10 24

Spalio 24 d. Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotoja Jūratė Šovienė susitinka su Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) nariais.

„Viena iš mūsų veiklos krypčių – konkurencijos kultūros sklaida. Mūsų ilgalaikis tikslas – stipri, abipusiu pasitikėjimu grįsta partnerystė su verslo bendruomene bei viešojo administravimo subjektais“ - sako Jūratė Šovienė.

Šis, Konkurencijos tarybos iniciatyva vykstantis susitikimas, tęsia renginių ir susitikimų su viešojo administravimo subjektais ciklą, kurių metu Konkurencijos tarybos ekspertai išsamiai pristato Sprendimų poveikio konkurencijai vertinimo gaires (toliau – Gairės) ir Konkurencijos tarybos veiklą.

Konkurencijos tarybos ekspertų parengtos Gairės išsamiai paaiškina viešojo administravimo subjektams, kaip rengti teisės aktus, kad šie neiškraipytų konkurencijos ir užtikrintų vienodas rinkos dalyvių veikimo sąlygas įvairiose ekonomikos srityse. Savivaldybių sprendimų poveikio konkurencijai vertinimas yra ypač aktualus teikiant transporto, atliekų surinkimo, daugiabučių administravimo paslaugas ir šilumos ūkyje.

Konkurencijos tarybos ekspertai kartu su Gairėmis parengė ir trumpą 15 punktų klausimyną, kuris padės greitai įvertinti galimą sprendimo poveikį konkurencijai.

Dokumente taip pat pateikiami praktiniai pavyzdžiai iš Konkurencijos tarybos praktikos, kurie, tikimasi, padės sprendimų priėmėjams ir teisės aktų rengėjams išvengti nepagrįstų konkurencijos ribojimų.

Konkurencijos taryba siekia, kad visos valstybės ir savivaldybių institucijos sudarytų realias konkurencijos sąlygas ir veiktų viena kryptimi – savo veiksmais skatintų sąžiningą konkurenciją.

Š.m. rugsėjo 26 d. Gairės buvo pristatytos Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybėse, o spalio 7 d. - Vilniaus rajono savivaldybės darbuotojams.

Visus Viešojo administravimo subjektus, susidomėjusius Gairių pristatymais, maloniai kviečiame kreiptis tel. (8 5) 262 26 17 arba el. p.: justina.paulauskaite@kt.gov.lt

 

LR Konkurencijos tarybos Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams